www.cvonline.hu

Fordítói projekt koordinátor

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Információtechnológia, digitális média területén élenjáró, multinacionális háttérrel rendelkező ügyfelünk számára keresünk munkatársat, budapesti központjukba, az alábbi pozícióba:

állás angol nyelvtudással!

Feladatok

  • A leendő munkatárs képes koordinálni a belső fordítási erőforrásokat a külső partnerek megrendelései alapján
  • Összhangba hozza, stratégiailag megtervezi az aktuális belső forrásokat
  • Projekt céljainak eléréséhez szükséges feladatok, határidők, erőforrások, költségek tervezése és betartása az adott projekttel kapcsolatban megrendelők/vevőigények elvárásait
  • Minőségileg felügyeli a fordítási folyamatokat, dokumentumokat a meglévő fordítási eszközökkel
  • Tréningezi/betanítja az új beszállítókat

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs képességű, dinamikus, terhelhető személyiség
  • Nyelvtudás: Angol tárgyalási szint, fordító tolmács szakvizsga előny
  • Informatikai ismeretek: MS Office Trados vagy MemoQ

Előny

  • Bölcsész diploma /fordító-tolmácsképzés nyelvi terület
  • Német vagy francia nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol