www.cvonline.hu

Fordítói munka megváltozott munkaképességűek számára

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 660707

Feladatok:
  • Angol és/vagy német nyelvű szövegek fordítása (levelek, ajánlatok, szerződések)
  • Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • Irodai dolgozók munkájának segítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Megváltozott munkaképességű státusz
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő: egyéni lehetőségekhez igazodva napi 4, 6, 8 óra
Kapcsolat:
Várjuk azon munkavállalók jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni a 06-96/528-228-as telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.