Fordítás és Tolmácsolás(Telekommunikációs értékesítési területen)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1074086
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai- és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmi jellegű diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk műszaki értékesítési területének idegennyelvi támogatására keresünk aktív vagy passzív féléven tanuló, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • Project jellegű munka
  • Tárgyalási anyagok / hangfelvétel alapú fordítása és / vagy fordítás-tolmácsolás (az irodában vagy az autóban)
  • Nem szinkron tolmácsolás!
  • Az értékesítési csoport támogatása, külföldi kollégáknak történő tolmácsolási tevékenység

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony fennállása (minimum 2017.01.31.-ig)
  • Nemzetközi gazdaságtan / Kereskedelm- és  Marketing vagy Telekommunikációs területen folytatott tanulmányok
  • Hosszútávú folyamatos és havi szintű rendszeres munkavállalás (legalább 5-6 alkalom havonta) minimum 3-4 óra /alkalom délután
  • Heti minimum 6-8 óra vállalása kötelező - előzetes egyeztetés szerinti vállalása!
  • Betöltött 18 életév, érettségi
  • Ms-Office felhasználói ismerete
  • Jó anyanyelvi kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiemelten fontos a kiváló angol nyelvű kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt)

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 08.00-17.00 között (hetente legalább 6-8 órában délutánonként)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat (Tolmácsolás / Fordítás)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet és vállalati kultúra megismerésének lehetősége
  • Tervezhető és hoszú távon végezhető idegennyelvi tevékenység
  • gyakornoki pozíció - szakmai gyakorlat igazolás lehetőségével!
  • Utaztatás a munkavégzés helyszínére (céges gépjárművel biztosítva és az utazási idő fizetve)

Bruttó bérigény megjelölésével kérem a csatolt Önéletrajz beadását!

Amennyiben a pozíciót folyamatosan el tudod látni és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá a Link megjelenítése követően!

Információ: +36 70 452-3312 (Dénes Arnold)

  • Utaztatás a helyszínre (gépjárművel biztosítva, menetidő fizetve)