www.cvonline.hu

Főpénztáros Kelet-Magyarország (6 órás munkavégzés)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1072125

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg közel 164 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az Ön feladata

  • diszpozíció
  • árváltozás és leírás készítése
  • áruforgatás és minőség ellenőrzése
  • árutükör-információk megvalósítása
  • folyamatok ellenőrzése, vásárlói megkeresések, reklamációkezelés
  • részvétel a bolti folyamatok optimalizálásában
  • feladatok kiosztása és delegálása
  • folyamatok és feladatok megvalósításának ellenőrzése
  • előírás szerinti eljárás elszámolásokkal fizetési eszközökkel
  • jogszabályok, normák, vállalati és vezetési alapelvek betartása és betartatása

Az Ön profilja

  • közép- vagy felsőfokú (lehetőleg szakirányú) végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat (vezetői tapasztalat előnyt jelent)
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló analitikus képesség, az összefüggések felismerésének és az információk, számadatok értelmezésének képessége
  • kereskedelmi érzék és vevőorientáltság
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • jelenleg elérhető legmagasabb havi bruttó alapbér: 200.250 Ft
  • pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy nettó 12.881 Ft (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány nettó 6.000 Ft (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja