www.cvonline.hu

Főpénztáros (Head Cashier)

  • A hirdetés 187 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

A következő pénzügyi pozícióra várjuk jelentkezését:

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Valutapénztárosi és ügyintézői tanfolyami oklevél
  • Alapfokú könyvelési ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság, rugalmasság

Feladatok:

  • A szálloda teljes készpénz forgalmának kezelése és felügyelete
  • Ellátmányok elszámolása
  • Készpénzhez kapcsolódó banki tranzakciók kezelése
  • Napi pénztárjelentés vezetése
  • Pénztári órákban készpénz be- és kifizetések lebonyolítása
  • Hivatalos levélküldemények kezelése, bejövő levelek regisztrálása
  • Szerződések kezelése, nyilvántartása
  • Hivatalos cégiratok nyilvántartása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek

Kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol