www.cvonline.hu

Főpályamester (PFT Szakasz Kecskemét)

  • A hirdetés 145 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység
Kecskemét

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és
eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetõjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra mûködtetésérõl gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körûen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Célunk, több mint 150 éve, hogy a vasúti személy - és teherfuvarozás területén jelentkezõ igényeket a lehetõ legmagasabb
  • szakmai színvonalon elégítsük ki.
  • Hagyományaink megõrzése és az új fejlesztésekre való törekvések egyensúlyt alkotnak jövõképünkben.
  • A munkakör betöltésének feltételei
  • A MÁV ZRt. Pályavasúti Üzemeltetés alapvetõ feladata - az Európai Unió vasúti tevékenységeket szabályozó elõírásaival
  • összhangban - a közforgalmú vasúti pályák és tartozékaik üzembiztos mûködtetése, valamint pályavasúti szolgáltatások
  • diszkriminációmentes rendelkezésre bocsátása a vasúti személyszállítási és árufuvarozási szolgáltatásokat nyújtó
  • vállalkozások számára.

Amit ajánlunk

  • A vasúti pályák forgalombiztonságának megõrzése érdekében az utasítások szerinti gyakorisággal elvégzi a felügyeleti ténykedését és a vizsgálatai, valamint a rendelkezésre bocsátott külsõ vizsgálatok alapján dönt a forgalom korlátozó intézkedések bevezetésérõl.
  • A szakasz pályafelügyeletének koordinálása, a számára elõírt idõszakos vizsgálatok megtartása, a vonalgondozók és a pályamesterek felügyeleti tevékenységének ellenõrzése.
  • A vasúti pályák forgalombiztonságának megõrzése érdekében a felügyeleti pályamesterek vizsgálatai alapján éves és gördülõ mûszaki tervek összeállítása a prioritások figyelembe vételével, valamint javaslat tétel a beruházási és felújítási tervekre.

További információ

  • szakirányú középfokú állami iskolai végzettség (út-, híd-, vasútépítõ);
  • felsõfokú vasúti szakvizsga;
  • 3-5 év szakmai gyakorlat;
  • orvosi alkalmasság

2016.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Mihály László 1/516-3189 / 06 31-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő