www.cvonline.hu

Food Service Key Account Manager

  • A hirdetés 490 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. disztribúciós és logisztikai tevékenységet végző leányvállalata részére (Harbour Parkban történő munkavégzésre)

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szerződött partnerek teljes körű folyamat managementje regionális szinten
  • Szerződött partnerek árbevétel és árrés managementje
  • Partner akvizíció és kondíció menedzsment
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Választék és készlet menedzsment
  • Vevő és bolti szintű teljesítményelemzés
  • Eredmény kimutatások, beszámolók, prezentációk, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3 éves, Food Service területen szerzett tapasztalat
  • Alapvető pénzügyi ismeretek
  • Windows alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power point)
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • B kategóriájú vezetői engedély

Személyes jellemzők:

  • Erős rendszerszintű gondolkodási és analitikus készség
  • Csapatszellem
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével 2015.09.10-ig  a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő