www.cvonline.hu

Folyószámlavezető

  • A hirdetés 585 napja lejárt

HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
felvételt hirdet 1 fő részére

munkakör betöltésére, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Folyószámlák egyeztetése, rendezése, kompenzálások elvégzése,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a folyószámlájukat érintő kérdésekkel kapcsolatban,
  • A havi és az éves pénzügyi-számviteli zárási feladatok elvégzésében való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági vagy mérlegképes könyvelő végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • önálló munkavégzés,
  • precizitás, önállóság, jó kommunikációs képesség, megbízhatóság.

Előny:

  • több éves szakmai gyakorlat,
  • IBSystem ismerete.

Fényképpel ellátott önéletrajzot és az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatát, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével 2015. november 15-ig kérjük az alábbi címre eljuttatni. A kiértékelés folyamatosan történik.

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály

6600 Szentes, Attila u. 3.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő