www.cvonline.hu

Folyószámlavezető és szolgáltatás ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 919 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

Folyószámlavezető és szolgáltatás ügyintéző munkatársat

2015. októberig tartó határozott időtartamra

Feladatok:

  • Beérkező befizetések azonosítása, függő tételek tisztázása, rendezése
  • Tagsági jogviszonyt megszüntető tagokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Pénztárba belépő tagok kezelése
  • Munkáltatói/tagi folyószámlaegyeztetés
  • Adatmódosítások feldolgozása
  • Ügyfelekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyintézői, adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel, Word felhasználó szintű használata
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés
  • csapatszellem, konstruktivitás
  • pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát

fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő