www.cvonline.hu

Folyószámlakezelő munkatárs angol és francia nyelvtudással

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, azok kifizetése, hóvégi feladatok ellátása
  • Felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Banki egyeztetők készítése az összes használt bankszámlára vonatkozóan
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó számítógépes ismeretek, elsősorban MS Excel és MS Word ismerete szükséges
  • A jelöltnek kiváló szóbeli és írásbeli képességekkel kell rendelkeznie angol és francia nyelven.
  • Pénzügyi és könyvelési ismeretek, gyakorlat előnyt jelent
  • Irodai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Cégünkről
Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Debrecen
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia