www.cvonline.hu

Folyószámlakezelő munkatárs angol és francia nyelvtudással

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Főbb feladatok és hatáskör

  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, azok kifizetése, hóvégi feladatok ellátása
  • Felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Banki egyeztetők készítése az összes használt bankszámlára vonatkozóan
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Feltételek

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó számítógépes ismeretek, elsősorban MS Excel és MS Word ismerete szükséges
  • A jelöltnek kiváló szóbeli és írásbeli képességekkel kell rendelkeznie angol és francia nyelven.
  • Pénzügyi és könyvelési ismeretek, gyakorlat előnyt jelent
  • Irodai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Cégünkről
Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén, Debrecen, Szabolcs-Szatmár-Bereg