www.cvonline.hu

FOLYÓSZÁMLA ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Vevői folyószámla könyvelése, kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a partnerekkel;
  • Havi szintű zárások támogatása;
  • Együttműködés társosztályokkal;
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése.

Elvárások:

  • Közgazdasági szakközépiskola;
  • Alapszintű angol nyelvismeret;
  • 2 éves munkatapasztalat;
  • MS Office ismeret (Word, Excel).

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szakügyintézői és/vagy számviteli ismeret.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precizitás;
  • Terhelhetőség;
  • Logikus gondolkodás;
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) bérigény megjelölésével, „Folyószámla ügyintéző” jeligével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő