www.cvonline.hu

Folyékony nitrogén értékesítő

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Az OMT Zrt.

laboreszköz,

folyékony nitrogén értékesítő

kollégát keres

Budapest, Pest megye területre (1fő)

Feladatok

  • Cégünk szolgáltatási körének (laboreszköz, cseppfolyós nitrogén) bemutatása és értékesítése
  • Tenderanyagok, prezentációk és megvalósíthatósági ajánlatok elkészítése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Technikai segítségnyújtás, tanácsadás

Elvárások

  • Laboreszköz, és/vagy ipari gázok értékesítésében jártasság
  • Minimum három éves releváns tapasztalat
  • Dinamikus, kommunikatív személyiség, értékesítői vénával
  • Angol nyelv középfokú/tárgyalóképes ismerete
  • Számítógép valamint az Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos fizetés
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Vállalati telefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a lenti elérhetőségen.

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol