FOLYAMATVALIDÁLÁSI munkatárs minőségirányítási tapasztalattal

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.02.
Hirdetés azonosító: 991846

Stabil gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk tapasztalt FOLYAMAT validálási munkatársat minőségirányítási tapasztalattal határozott időre!

Feladatok:

- folyamat validálási, tisztítás validálási, és kvalifikálási feladatok ellátása
- validálási, kvalifikálási tervek, SOP-k véleményezése
- termelő üzemekkel, laborokkal és a társosztályokkal való kapcsolattartás
- validálási/kvalifikálási tervnek megfelelő vizsgálatokhoz kapcsolódó projekt team-ek munkájának koordinálása, támogatása
- minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése
- tervek teljesülésének nyomon követése, terv-tény adatok összehasonlítása
- kvalifikálási jegyzőkönyvek, dokumentumok véleményezése

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész
- Tapasztalat: 3-5 éves szakmai tapasztalat folyamat validálásban tisztítás validálásban ÉS kvalifikálásban
- Nyelvtudás: középfokú angol
- Jogosítvány
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- minőségirányítási tapasztalat
- törzskönyvi tapasztalat
- gyártóüzemi, technológiai tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- stabil vállalati kultúra
- hosszú távú fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján