www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
Folyamattervező
munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Adott termékútvonalhoz tartozó gyártási tervek készítése, készletek tervezése, figyelembe véve a gyártási kapacitásokat és a határidőre történő teljesülést;
  • Napi termékútvonal tervezés;
  • A folyamathoz kötődő készletszintek megállapítása, tervezése, fenntartása és karbantartása;
  • Kapcsolattartás, információk és jelentések biztosítása a termelési, kereskedelmi szervezetek felé;
  • A logisztikai rendszerek és alkalmazások használata, részvétel új koncepciók kidolgozásában.
  • Sürgős kiemelt rendelések, ismételt gyártások napi követése az alapanyagtól a kiszállításig

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki, műszaki menedzseri, logisztikai,  vagy gazdasági területen;
  • MsOffice alkalmázok készség szintű használata
  • Gyártási rendszerek és üzleti IT alkalmazások ismerete;
  • Angol nyelv közép szintű ismerete (szóban és írásban);
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kezdeményezőkészség
  • Logikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa karrier oldal