www.cvonline.hu

Folyamatszervező/rendszerszervező – teljes munkaidős

  • Company_icon Budapesti Kereskedelmi és lparkamara
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Folyamatszervező/rendszerszervező

teljes munkaidős

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara folyamatszervező munkakörbe keresi új munkatársát.

Feladatok

  • Részvétel a társasági szintű folyamatmenedzsment rendszer kialakításában, működtetésében, javaslattétel a kialakított rendszer fejlesztésére
  • A szervezet folyamatok hatékonyságának elemzése, (üzleti-, ügyviteli-, rendszer-folyamatok), működési zavarok feltárása, valamint javaslattétel hatékonyság javító projek-tek indítására
  • Új termékek és szolgáltatások munkafolyamatba illesztésének támogatása, közreműködés a kapcsolódó ügyviteli utasítások, szabályzatok elkészítésében
  • Folyamatok dokumentumainak (folyamatleírások, oktatási anyagok) naprakészen tartása
  • Felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztési igények dokumentálása, elemzése
  • A folyamatok informatikai megvalósításához szükséges leírások egyeztetése és elkészítése
  • Kapcsolódó fejlesztések költségbecslése, specifikációs előkészítése
  • Informatikai alkalmazás teszteléséhez, átvételéhez kapcsolódó feladatokat előkészítése, koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angolnyelv-tudás,
  • folyamatmenedzsment módszertanok, MS Visio, ARIS program használatában jártasság
  • projecttervezésben, vezetésben, folyamatirányításban szerzett tapasztalat
  • előny az UML diagramok ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • kiváló szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készség
  • pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • határozott, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • heti 40 munkaviszony, rugalmas munkarend
  • bér megállapodás szerint
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú, megbízható, családias munkahely

Munkába állás: a pályázatok elbírálását követően azonnal.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol