www.cvonline.hu

Folyamatszervező

  • A hirdetés 912 napja lejárt

 Az OTP Faktoring Zrt., mint az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Közreműködés a csoport tagjainak üzleti tevékenységéhez kapcsolódó folyamatoptimalizálási felmérések végrehajtásában,
  • Részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló intézkedések megvalósításában,
  • Új és meglévő folyamatok modellezése, dokumentálása
  • Megírja, illetve frissíti a folyamat vonatkozású ügyviteli utasításokat
  • Közreműködés az informatikai jellegű projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves folyamatszervezői tapasztalat elsősorban pénzintézeti területen
  • Folyamatkezelési/fejlesztési módszerek és eszközök ismerete (Lean, BPR)
  • Folyamatmodellező eszközök ismerete
  • Angol nyelv folyékony, tárgyalóképes ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Hatékony változáskezelés képessége, változások képviselete
  • Pozitív szemléletmód

Előnyt jelent:

  • Behajtási folyamatok ismerete
  • Retail workout tapasztalat
  • Projekt tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest VI. (alkalmanként külföldi kiküldetés)

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésének valamint fizetési igényének megjelölésével, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol