www.cvonline.hu

FOLYAMATSZERVEZŐ

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Pénzintézeti rendszerek fejlesztésével, tanácsadással foglalkozó, innovatív fejlesztőcég keres

 munkakörbe főállású alkalmazott munkatársat.

Cégünk jelenlegi legfontosabb küldetése, hogy az eszközfinanszírozási iparági válság utáni megújulást elősegítő paradigma- és technológiaváltó megoldásokat tervezzünk és szállítsunk ügyfeleink részére, melyek adott esetben további iparágakra is kiterjeszthetők.

Feladatok:

  • 12 nemzetközi hátterű pénzintézeti csoport 80 leányvállalatának informatikai megoldásokkal történő kiszolgálása,
  • Folyamat alapú eszközfinanszírozási megoldások szállítása ügyfeleink számára,
  • Folyamatok modellezése, optimalizálása, dokumentálása.
  • Folyamatmodellek implementálásához szükséges fejlesztések specifikálása, kapcsolattartás a termékfejlesztési csoporttal.
  • Folyamatra jellemző teljesítménymutatók felállítása, szolgáltatási szintek meghatározása, mérőszámok és riportok kialakítása.
  • Folyamattesztek elvégzése, folyamatmodellek bevezetése, testre szabása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Proaktív, tanácsadói attitűd,
  • Legalább 3 év folyamatszervezői gyakorlat,
  • Folyamatmenedzsment, folyamatmodellező eszközök, és workflow alkalmazások ismerete,
  • Jártasság az adatbázis-kezelési módszertanokban, illetve az SQL nyelvben,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó, együttműködési és kommunikációs készség,
  • Angol nyelvismeret.

Előnyt jelent:

  • Pénzintézeti, pénzintézeti beszállítói vagy a pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat,
  • Folyamat modellező eszközök (Aris, Adonis) használatában szerzett jártasság,
  • Részvétel workflow bevezetési projektekben,
  • BPMN 2.0 szabvány ismerete,
  • Webes technológiák, XML, Java ismeretek,
  • Gyakorlat Oracle adatbázis-kezelővel történő alkalmazások fejlesztésében,
  • SOA architektúra tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet,
  • Banki ügyfélkörnyezet, feladat és minőségi elvárások,
  • Változatos feladatok, kihívások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő