www.cvonline.hu

Folyamatszervező mérnök

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Partnercégünk egy tekintélyes múltra visszatekintő negyed százados családi faipari vállalkozás. A cég német piacra történő nyitása miatt, ill. a beérkező új projektek erőforrás igény kapcsán szeretnék csapatukat új munkatársakkal bővíteni.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

  • A mérnöki feladat a termék - termelés előkészítési feladataira (project fázis) a termelés bevezetésére (validáció és átadás) a termelésben lévő gondozásra (folyamatos fejlesztés, hatékonyság növelés, probléma megoldás) terjed ki.
  • Kapcsolattartás a projekt és szerszám menedzserekkel, minőségügyi mérnökökkel, és a támogató technológussal, műszaki projektmenedzserekkel.
  • Javaslattétel a fejlesztési tevékenységekre, részvétel azok megvalósításában.
  • Javaslattétel a gyártási periférikus folyamatokra, és az esetleges változtatásokra.

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, faipari, gyártástervező, vagy folyamatmérnöki végzettség
  • Projekt és gyártmány bevezetési tapasztalatok
  • Termelés optimalizáló és fejlesztő technikák ismerete és alkalmazása
  • Munka és tűzvédelmi rendszerismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség, célorientáltság, kreativitás, önállóság.

Előny:

  • Angol, vagy német nyelvismeret

Egyéb információ:

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző területekről
  • Szakmai kihívások egy folyamatosan fejlődő szervezetnél
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Munkakezdés: akár azonnal, munkaidő: heti 5 nap, 8 órában.
  • Próbaidő: 3 hónap

Referencia munkáik között szerepel többek közt a Nemzeti Hangversenyterem, a Magyar Köztársasági Elnök Tükörtermének beren­dezése, a 120 éves ELTE ásványtár, illetve a muzeális értékű bútorok korhű kiegészítése. Térgörbe burkolatok, akusztikus panelek, színháztermek és mozi szobák is szerepelnek referenciáik között.

Munkavégzés helye: Budapest (Csepel)

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát a „CS30FSZM” hivatkozási számmal várjuk az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése )

Pozíció azonosító: CS30FSZM

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő