www.cvonline.hu

FOLYAMATSZERVEZŐ - BUDAPEST

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 FOLYAMATSZERVEZŐ

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • közreműködés a bankcsoport tagjainak üzleti tevékenységéhez kapcsolódó folyamatoptimalizálási felmérések végrehajtásában,
  • részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló intézkedések megvalósításában,
  • új és meglévő folyamatok modellezése, dokumentálása,
  • új folyamatok bevezetése során közreműködés a folyamat kialakításában, illetve az üzleti és támogató területeken átívelő integrációs, probléma-, és változáskezelési tevékenységek elvégzésében,
  • közreműködés az informatikai jellegű, illetve ehhez kapcsolódó projektek irányítási feladatainak támogatásában.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • strukturált gondolkodás jellemzi, proaktív,
  • kiváló problémamegoldó,
  • jó szervező-, és kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • precíz, pontos,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata.

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • banküzemi folyamatszervezési tapasztalat,
  • folyamatmodellező eszközök ismerete,
  • felhasználói szintű SAP ismeret,
  • társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret.

Jelentkezési határidő: 2014.09.05.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő