x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Folyamatszabályozási (C/C++) Szoftverfejlesztő

B. Braun Medical Kft-Folyamatszabályozási (C/C++) Szoftverfejlesztő
Hozzáadva 2012.05.14.
Hirdetés azonosító: 397720
lejárt

A B. Braun vállalatcsoport a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A B. Braun vállalatcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó B. Braun Medical Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A két cég több mint 1500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Jelenleg budapesti orvosi műszer szoftverfejlesztő csapatunk bővülése miatt keresünk
 új munkatársat az alábbi munkakörre:

Feladatok:
•    Sorozatban gyártott orvosi berendezések szoftvereinek fejlesztése (C/C++)
•    a csoport tevékenységéhez tartozó orvosi berendezések (dialízis gépek, aktív orvosi eszközök, plazmaferezis berendezések) megismerése
•    a vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok (szoftver fejlesztés, rizikó analízis, szoftver karbantartás) és technológiák alkalmazása
•    szoftverdokumentáció elkészítése

Elvárások:
•    villamosmérnök diploma (Msc/Bsc/PhD) - pályakezdők jelentkezését is várjuk
•    Linux alapú C / C++ és/vagy Matlab/Simulink (kód generálás) ismeret és tapasztalat
•    orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat előnyt jelent
•    eredményorientált, nyitott gondolkodás
•    kommunikációképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:
•    új technológiák, folyamatok megismerése (valós idejű programozás, Agile és Lean szoftverfejlesztés, globális törvényi és szabványelőírások, orvosi szoftver ergonómiai/usability/human factors tervezés)
•    stabil háttérrel rendelkező vállalat, családias légkör
•    modern irodai munkakörnyezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

Cseres Szilvia
B.Braun Medical Kft.
1023 Budapest, Felhévizi u.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök, Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése