Folyamatos fejlesztési vezető - CI Manager (Ref.szám: HM-533)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 834952

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy ennek megfelelő műszaki háttér
  • Legalább 5 éves fejlesztési és/vagy termelési területen szerzett gyakorlat
  • Six Sigma, KT, Lean és BBP’s (Best Business Practices - BBP’s – Legjobb Üzleti Gyakorlat) ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Projektvezetői gyakorlat mátrix rendszerben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Feladatok:

  • A BBP’s rendszerben található rések felderítése és együttműködés az üzem minden szintjével ezek fejlesztésében, megszüntetésében
  • Folyamatos fejlesztési terv, előrejelzés készítése és a célok meghatározása, a csapat ösztönzése ennek elérésére
  • Black Belt és Lean implementerek toborzása, ösztönzése és támogatása
  • A folyamatfejlesztési projektek és a módszertan beültetése a stratégiába
  • A célok, a tervek, a folyamatok és az eredmények kommunikálása
  • A Legjobb Üzleti Gyakorlatok megosztása más lokációk folyamatos fejlesztési vezetőivel
  • A folyamatfejlesztési projektek ütemezése és havi ellenőrzése
  • A folyamatos fejlesztés eredményeinek pontos és időbeni riportálása, a projekt dokumentáció elkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-533-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő