www.cvonline.hu

FOLYAMATOS FEJLESZTÉSI VEZETŐ – LEAN MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1203015

Megbízónk globális autóipari nagyvállalat, magyarországi gyára számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat LEAN stratégiájának meghatározása, a fejlesztési folyamatok menedzselése
  • A folyamatos fejlesztési csapat irányítása
  • A vállalat operációs folyamatainak a felmérése, jövőtervek meghatározása, azok végrehajtásának irányítása és monitorozása
  • A LEAN csapat (LEAN implementerek, fekete és zöld öves gyári szakemberek) támogatása, fejlesztése a célok elérése érdekében
  • Felelős a LEAN folyamatokat működtető emberi erőforrás, utánpótlás tervezésért
  • Riportrendszer kidolgozása a fejlesztési folyamatok nyomon követésére a KPI-ok mentén (termék/folyamat minőség, megtakarítások, stb.)
  • Biztosítja a folyamatos fejlesztés megtakarítás és eredmény tervét az előirányzott célok teljesítése mentén
  • A vállalat társterületeivel, különösen a gyártással történő szoros együttműködés
  • Stratégiai javaslattétel az új rendszerek bevezetésére vonatkozóan a Gyárigazgató felé
  • Az éves fejlesztési célok meghatározása

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • Több év gyakorlat a LEAN technikák elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Vezetési tapasztalat, projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete (statisztikák készítésében való jártasság)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Innovatív szemlélet
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + céges autó+ bónusz

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATOS FEJLESZTÉSI VEZETŐ – LEAN MANAGER, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678