www.cvonline.hu

Folyamatos fejlesztési koordinátor (REF594)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.28.
Hirdetés azonosító: 745869
lejárt

Feladatok

  • Folyamatos fejlesztési tervekben meghatározott célok elérése
  • Six sigma koordinátori feladatok ellátása
  • A folyamatfejlesztési projektek ütemezése és havi ellenőrzése
  • Új fejlesztési projektek bevezetése
  • Gyártással kapcsolatos fejlesztési folyamatok ellenőrzése, visszacsatolása, fejlesztése és javítóakciók indítása
  • Riportok készítése a folyamatban lévő projektekről és a tervezett akciókról
  • Six Sigma és a Lean projektek folyamatának fejlesztése és beillesztése a meglévő termelési folyamatokba
  • Munkatársak folyamatos oktatása, támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség ,szakmai tapasztalat
  • Six Sigma, Lean és ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Határozottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését a E-mail cím megjelenítése email címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu