Folyamatos fejlesztési és minőségirányítási mérnök (CI & Quality LEAN engineer)

  • A hirdetés 269 napja lejárt

Folyamatos fejlesztési és minőségirányítási mérnök

(CI & Quality engineer)

 Feladatok

  • Gyártási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése esetleges hibák elhárítása
  • Lean gondolkodás, szemléletmód és probléma megoldási metódusok fenntartása

  • FMEA-k és minőségfeljesztési projektek / team-ek koordinálása és támogatása

  • Folyamatos fejlesztést támogató eljárások tevékenységek kidolgozása, bevezetése és nyomon követése

Elvárások

  • Gépész- Villamos-, vagy szakirányú mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes, angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 Előnyt jelent

  • Minőségfejlesztési módszerek ismerete
  • Vizsgálati eljárások és forrasztási ismeretek

  • TQM ismeretek (EFQM modell ismerete)

  • LEAN módszertanok ismeretek