www.cvonline.hu
Folyamatoptimalizáló mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 750593
lejárt

Autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kivitelezhetőség ellenőrzése rajz alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamat sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése, nyomon követése, MEO-val és a gyártással szorosan együttműködve ellenőrzési utasítások készítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, figyelembe véve a költségeket és minőséget
  • Normaidők felügyelete
  • Közreműködés a gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, tervezésében, gyártatásában. Új technológia bevezetése, a meglévők felügyelete.
  • Cikktörzs karbantartása és új cikkek felvitele

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 2-3 éves tervezés területén szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, Cad progamok teljes körű ismerete : AutoCad és/vagy Solidworks. (Előny: integrált termelésirányítási rendszerek és 3D tervezőprogram ismerete (ProE), REFA alapképzettség)
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.