www.cvonline.hu
Folyamatoptimalizáló mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Somogy
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1228460

Autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamat sorrendjének meghatározása, technológia felügyelete
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése, normaidők felügyelete
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • Lean folyamatok koordinálása, új technológia bevezetése

Elvárások:

  • Gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 2-3 éves folyamat-tervezés területén szerzett tapasztalat
  • Lean ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad vagy Solidworks.
  • Előny: ERP rendszerek és 3D tervezőprogram ismerete (ProE), REFA ismeretek
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.