www.cvonline.hu
Folyamatoptimalizáló mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.25.
Hirdetés azonosító: 1072217
lejárt

Autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kivitelezhetőség ellenőrzése rajz, dokumentáció alapján
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Munkautasítások elkészítése és nyomon követése, ellenőrzési utasítások készítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, figyelembe véve a költségeket és minőséget
  • Normaidők felügyelete
  • Közreműködés a gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében
  • Új technológia bevezetése, a meglévők felügyelete

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • CAD programok magas szintű ismerete (AutoCAD és/vagy SolidWorks)
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Jó problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Előny

  • Integrált termelésirányítási rendszer ismerete
  • 3D tervezőprogram ismerete (ProEngineer)
  • REFA alapképzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Külföldi kiküldetések

Munkavégzés helye: Marcali

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.