www.cvonline.hu

Folyamatoptimalizáló mérnök Ref.425

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2014.08.30.
Hirdetés azonosító: 649811
lejárt

Megbízónk élen jár a légtechnikai berendezések, motorok, ventilátorok gyártásában. Csapatuk további bővítése céljából keresik az új kollégát:

Folyamatoptimalizáló mérnök pozícióba

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Kivitelezhetőség ellenőrzése rajz alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamat sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése, nyomon követése, MEO-val és a gyártással szorosan együttműködve ellenőrzési utasítások készítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, figyelembe véve a költségeket és minőséget
  • Normaidők felügyelete
  • Közreműködés a gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, tervezésében, gyártatásában
  • Új technológia bevezetése, a meglévők felügyelete
  • Cikktörzs karbantartása és új cikkek felvitele.

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Minimum 1-2 éves tervezés területén szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, Cad progamok teljes körű ismerete: AutoCad és/vagy Solidworks. (Előny: integrált termelésirányítási rendszerek és 3D tervezőprogram ismerete (ProE), REFA alapképzettség)
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Amit leendő munkáltatója ajánl:

  • Magas szintű technológiai színvonal
  • Multinacionális gyártókörnyezet
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem +cafeteria, prémiumok, karácsonyi pénz
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál, mely a térség egyik legnagyobb munkáltatója

Amit a Dologidő nyújt Önnek:

  • Folyamatos segítségnyújtás a kiválasztási szakaszban, a pályázat beérkezésétől, interjúztatáson át a belépésig
  • Karrier tanácsadás, valamint segítünk kiemelni a fejlesztendő kompetenciákat
  • Szakmai ismereteinkkel segítséget nyújtunk pályázóinknak
  • Folyamatos információt szolgáltatunk a profiljához illő álláslehetőségekről

További információk:

  • A munkavégzés helye: Somogy megye
  • A munkakezdés várható ideje: Azonnal

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, a szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu