www.cvonline.hu

Folyamatoptimalizáló (gépész)mérnök

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 605697
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Somogy megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kivitelezhetőség ellenőrzése rajz alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamat sorrendjének meghatározása
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése,nyomon követése, MEO-val és a gyártással szorosan együttműködve ellenőrzési utasítások készítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, figyelembevéve a költségeket és minőséget - Normaidők felügyelete
  • Közreműködés a gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, tervezésében,gyártatásában.
  • Új technológia bevezetése, a meglévők felügyelete. - Cikktörzs karbantartása és új cikkek felvitele

Elvárások:

  • Gépész vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 éves tervezés területén szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, Cad progamok teljes körű ismerete : AutoCad és/vagy Solidworks.
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent:

  • Német nyeltudás
  • Integrált termelésirányítási rendszerek és 3D tervezőprogram ismerete (ProE), REFA alapképzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet - Németországi kiküldetések

Jelentkezni kizárólag a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet!