www.cvonline.hu

Folyamatmérnökségi csoportvezető (Ref.:710)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 821796
lejárt

Folyamatmérnökségi csoportvezető

Ref.:710

munkatársat keresünk az elektronikaiparban egyik piacvezető Partnercégünkhöz. Folyamatos

fejlesztéseikkel meghatározó tevékenységet folytatnak az egészségügy, életmód és

világítástechnika területén.

A munkakör alapvető célja:

A mérnökségi és a gyártási részleg irányítása, koordinálása és ellenőrzése, képzések szervezése.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A műszaki dokumentációk ellenőrzése

  • BOM lista nyilvántartása a kész-, félkész termékekről és az alkatrészekről

  • Műszaki irányelvek meghatározása; módszerek, műveletek, összeszerelési útmutatók

  • Önköltségekre és és eladási árra vonatkozó kalkulációk elvégzése, árajánlat készítés

  • Szerszámok, eszközök tervezése, karbantartása, az erre vonatkozó folyamatok dokumentálása

  • Új termékek bevezetésének támogatása és nyomon követése

  • Termék- és folyamatmérnöki teendők elvégzése

  • A folyamatmérnökök munkabeosztásának szervezése

  • A minőségügyi és munkavédelmi szabályzatok és előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (műszaki, lehetőleg villamosmérnöki területen)

  • Műszaki területen, ipari környezetben, gyártásban szerzett néhány éves tapasztalat

  • Raktározási tapasztalat előnyt jelent

  • Megbízható számítógépes ismeretek,

  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Rendszerszemlélet

  • Határozott, magabiztos fellépés

  • Vezetői képességek

  • Kiváló kommunikációs képességek

  • Konfliktuskezelő képesség

  • Célorientált, objektív szemlélet

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu