www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ
(HF
12-8368)

pozícióba.

Feladat

  • 3-4 főből álló folyamatmérnökségi csapat vezetése,
  • Termék vagy folyamat eredetű hibák elemzése,
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása és bevezetése,
  • Termelési folyamatok hatékonyságnövelése,
  • Vállalatcsoporton belüli és társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Folyamatfejlesztési projektekben való közreműködés.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: folyamatmérnöki területen szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és
a „HF 12-8368”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (HF 12-8410)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk m...
Pest, Budapest

CSOPORTVEZETŐ

Manz Hungary Gépgyártó Kft.

Világszinten vezető pozíciót betöltő német high...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok