www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (HF 11-7898)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

(HF 11-7898)

pozícióba.

Feladat

  • Folyamatmérnökök (6-8 fő) irányítása, fejlesztése és szakmai felügyelete,
  • Gyártást kísérő dokumentációk felügyelete, karbantartása,
  • Folyamatképességi vizsgálatok ellátása,
  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében,
  • Közreműködés gyártósorok optimalizálásában,
  • Kapcsolattartás a fejlesztési központtal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: autóipari cégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Fiatalos légkör,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7898”-as referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron