www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 995360

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres folyamatmérnököket. Amennyiben szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik tudásod, munkádat, jelentkezz ma!

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok

  • A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel
  • A folyamatirányítási technikus napi munkájának koordinálása
  • A termékekhez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Oktatási tervek elkészítése és új termékek esetén a megfelelő személyek oktatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronika)
  • Gyártásban szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • PC ismeretek

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek, küldd el jelentkezésedet az E-mail cím megjelenítése mailcímre