www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 310 napja lejárt

Multinacionális háttérrel rendelkező partnercégünk számára keresünk bővülés miatt az alábbi pozícióba

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok szervezése, irányítása,

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hatékonyság növelése, fejlesztése,

  • Új termékek üzemesítése és az azokhoz szükséges dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gyógyszerész vagy vegyészmérnök),

  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat gyógyszeripari vagy vegyipari környezetben,

  • Angol nyelvtudás (önálló kommunikációs szint),

  • Szervező és kommunikációs képesség.

Előny:

  • Új termék üzemesítésében, multinacionális vállalatnál terméktranszferben szerzett gyakorlat,

  • Folyamat menedzselési tapasztalat.

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),

  • Színvonalas, változatos munka,

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő HR tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.