www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 32 napja lett aktiválva

Feladatok

  • Egyedi elektronikai gyártási környezetben a gyártási folyamatok és technológiák támogatása, fenntartása, valamint fejlesztése
  • Költségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségével
  • Új technológiák, megoldások keresése, beruházások előkészítése, megtérülés bizonyítása
  • Gyártási hibák elemzése, vizsgálata, korrekciója
  • Folyamat technikusok szakmai felügyelete

Elvárások

  • Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, GÉPÉSZMÉRNÖK vagy más releváns felsőfokú MÉRNÖKI VÉGZETTSÉG
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Elektronikai technológiák ismerete: SMT, THT, Wave, (Selective wave, Conformal coating, Cleaning, Automated Depanelization)
  • Elektronikai szabványok ismerete (IPC)

Előnyt jelent

  • Elektronikai gyártásban használt gépek és technológiák ismerete
  • Alkatrész és NYÁK gyártási ismeretek
  • Jártasság a szerelési, forrasztási problémák vizsgálatában
  • LEAN alapok ismerete (TPM, Visual Management, 5S, Kaizen)
  • Probléma megoldási eszközök használata

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Debrecen
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol