www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 984649

Multinacionális - egészségügy területén gyártó, kereskedő - partnerünk részére keresünk folyamatmérnök kollégát tatabányai munkavégzéssel.

Feladatok:

- A gyártási folyamatok támogatása
- Új berendezések installálása és validálása
- A folyamatok teljesítményének folyamatos figyelése és fejlesztése a projekt menedzsment tevékenységeken keresztül
- A technikusok munkájának koordinálása, ezen kívül a szükséges oktatások és karbantartások nyomon követése, körülmények biztosítása

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség,
- több év tapasztalat folyamatmérnök pozícióban, nagy sebességű gyártási környezetben,
- gyártóberendezés teljesítményének növelésével kapcsolatos folyamatfejlesztési tapasztalat,
- folyékony, magabiztos angol nyelvtudás a nemzetközi csapat miarr

Előnyt jelentenek:
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
- SAP ismeretek,
- Lean Manufacturing és Six Sigma tapasztalat,
- orvosi eszközgyártás területén vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a