www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási dokumentumok elkészítése, aktualizálása
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása
  • Napi kapcsolattartás társosztályokkal (műszaki, minőségbiztosítási)
  • Termelés támogatása, hibaelhárításban való közreműködés
  • LAYOUT tervezése, és napi aktualizálása
  • LEAN elvek bevezetése tervezése
  • Bemintázásokban való részvétel
  • Jelentések/kimutatások készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói ismeretek: Word, Excel, rajzprogram (AUTOCAD) ismerete
  • Pneumatikai ismeretek
  • LEAN ismeret
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias beállítottság, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • 0-2 év tapasztalat

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelv használata
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Műanyag gyártó technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol