www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 970097

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A termeléshez kapcsolódó folyamatok felügyelete és műszaki támogatása
  • A késztermék gyártás teljes folyamatának átfogó ismerete és monitorozása
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása
  • Elemzések és riportok készítése
  • Társosztályokkal és központi mérnökséggel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos bónusz
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye