www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 964634
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termelési folyamatok támogatása, optimalizálása
  • javaslattétel és aktív részvétel a jobbító intézkedések megvalósításában
  • változásmenedzsment
  • prototípusgyártás támogatása
  • dokumentáció naprakészen tartása az ERP rendszerben
  • szoros együttműködés a minőségüggyel, beszerzéssel

Elvárások:

  • mérnöki diploma (előny: gépész, villamos, mechatronikai)
  • aktív, társalgási szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • fém- és/vagy műanyag feldolgozási, gyártási ismeretek
  • igény a folyamatos fejlesztés, hatékonyságnövelés iránt
  • agilis, motivált, dinamikus személyiség
  • felelősségteljes munkavégzés, csapatmunka

Előny

  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • acél-, műanyag- és elektronikai ipari ismeretek
  • angol nyelvtudás

Pályakezdők és utolsó éves mérnök hallgatók jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú karrierlehetőség
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • modern, innovatív környezet
  • versenyképes jövedelem
  • vonzó juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.