www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

Feladatok:

►    Új raktározási és összeszerelési folyamatok bevezetése, szükséges dokumentáció elkészítése;

►    A már meglévő folyamatok fejlesztése, különös tekintettel a hatékonyság a produktivitás és a költségek csökkentésének javítására;

►    A dokumentáció fejlesztése standardok szerint, a munkautasítások felülvizsgálata és rendszeresen aktualizálása;

►    Részvétel a képzési anyagok elkészítésében, az oktatások fejlesztése és a szükséges képzési támogatás biztosítása;

►    NPI folyamatot és mérnökök támogatása;

►    Belső ellenőrzések megszervezése és levezetése;

►    Napi együttműködés más szervezeti egységekkel és az ügyfelekkel.

Elvárások:

►    Releváns szakmai tapasztalat folyamatmérnöki, projektmérnöki, gyártómérnöki pozícióban;

►    Felsőfokú műszaki végzettség;

►    Aktív angol nyelvtudás;

►    Erős MS Office tudás;

►    Proaktív, vevőközpontú attitűd;

►    Erős analitikus készség.

Amit kínál:

►    Multinacionális környezet;

►    Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása;

►    Vonzó kompenzációs csomag.

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Biatorbágy
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő