www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 958435

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

feladatok:

  • Új raktározási és összeszerelési folyamatok bevezetése, szükséges dokumentáció elkészítése;

  • A már meglévő folyamatok fejlesztése, különös tekintettel a hatékonyság a produktivitás és a költségek csökkentésének javítására;

  • A dokumentáció fejlesztése standardok szerint, a munkautasítások felülvizsgálata és rendszeresen aktualizálása;

  • Részvétel a képzési anyagok elkészítésében, az oktatások fejlesztése és a szükséges képzési támogatás biztosítása;

  • NPI folyamatot és mérnökök támogatása;

  • Belső ellenőrzések megszervezése és levezetése;

  • Napi együttműködés más szervezeti egységekkel és az ügyfelekkel.

elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat folyamatmérnöki, projektmérnöki, gyártómérnöki pozícióban;

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Aktív angol nyelvtudás;

  • Erős MS Office tudás;

  • Proaktív, vevőközpontú attitűd;

  • Erős analitikus készség.

Amit kínál:

  • Multinacionális környezet;

  • Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása;

  • Vonzó kompenzációs csomag.

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;

  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;

  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;

  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;

  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;

  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Biatorbágy