www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk az autóipar stabil gépipari vállalkozása, melynek vevői a világ nagy autógyárai. A növekvő igények biztosítására keressük az új kollégát az alábbi komplex feladatra:

FOLYAMATMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A gyártási folyamatok támogatása és fejlesztése a teljes termékciklus alatt
A gyártási folyamatok kidolgozása, a termelékenység és a minőség folyamatos javítása
Új berendezéshez tartozó technológia átvétele
Gyártási költségek nyomon követése
Folyamatfejlesztési feladatok
Dokumentációk elkészítése, karbantartása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Releváns szakmai tapasztalat gyártási környezetben
Felsőfokú műszaki végzettség , gépészmérnök preferált
Forgácsolási ismeretek
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Tanulmányi idő alatt releváns tapasztalatot szerzett pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1215 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Fejér
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő