www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 957211

Megbízónk - multinacionális gyártó vállalat - számára a bővülő gyártáshoz munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Termelési folyamatok műszaki támogatása
  • Gyártási munkautasítások készítése, karbantartása
  • Részvétel új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban
  • Változások kezelése, bevezetése
  • Hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnök végzettség
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Hibaelemző módszerek ismerete (FMEA, Pareto-elemzés, stb.)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Gyakorlatias szemlélet, analitikus gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT

  • Vezetői tapasztalat
  • Autóipariban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • Albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye