www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 957204
Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk - vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata - számára a folyamatban lévő jelentős fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

FELADATOK

  • Gondoskodik a folyamatstandardok kidolgozásáról és beindításáról, ellenőrző listákat, útmutatókat és legjobb gyakorlatokat tervez meg
  • Támogatja a programokat, és az üzemi területekkel, beszállítókkal kapcsolatos folyamatokat
  • Adatbázist tart fenn a szerszámokról és berendezésekről
  • Folyamatos fejlesztés
  • Felmerülő hibákra történő azonnali reagálás
  • Futó sorozatgyártás fejlesztése
  • Új projektek támogatása
  • Kapacitásmenedzselés
  • A beszerzési szervezet támogatása a szerszámok és berendezések fejlesztésében, illetve a szerszámok és berendezések beszállítóinak segítése a szakterületéhez kapcsolódó kérdésekben

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Erős társalgási angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Stressztűrés
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP, CATIA

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó induló fizetés, további juttatások
  • Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
  • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK, Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678