www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalatcsoport, amely az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • gyártási folyamatok felügyelete optimalizálása és folyamatos fejlesztése,
  • gyártási folyamatok koordinálása,
  • kisebb projektek irányítása,
  • gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztése, rendelkezésre állásuknak, működőképességüknek biztosítása,
  • új gyártóberendezések beszerzésében, beüzemelésében való részvétel,
  • részvétel termék-, és folyamatfejlesztésben, minőségügyi problémák megoldásában gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból,
  • gyártási dokumentáció napra készen tartása,
  • új termék gyártósorra való installálásában való aktív részvétel,
  • szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal.

Elvárás:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • kommunikációképes angol VAGY német nyelvtudás,
  • gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • releváns szakmai gyakorlat esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • problémamegoldó készség,
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás,
  • innovatív személyiség.

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő