www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 936292

Megbízónk - vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata - számára a folyamatban lévő jelentős fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

FOLYAMATMÉRNÖK

FELADATOK

Gondoskodik a folyamatstandardok kidolgozásáról és beindításáról, ellenőrző listákat, útmutatókat és legjobb gyakorlatokat tervez meg

Támogatja a programokat, és az üzemi területekkel, beszállítókkal kapcsolatos folyamatokat

Adatbázist tart fenn a szerszámokról és berendezésekről

Folyamatos fejlesztés

Felmerülő hibákra történő azonnali reagálás

Futó sorozatgyártás fejlesztése

Új projektek támogatása

Kapacitásmenedzselés

A beszerzési szervezet támogatása a szerszámok és berendezések fejlesztésében, illetve a szerszámok és berendezések beszállítóinak segítése a szakterületéhez kapcsolódó kérdésekben

ELVÁRÁSOK

Gépészmérnöki végzettség

3-5 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat

Erős társalgási angol nyelvtudás

Határozott fellépés

Stressztűrés

Önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNYT JELENT

Autóipari tapasztalat

SAP, CATIA

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

Vonzó induló fizetés, további juttatások

Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek

Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK, Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36-30-758-3042

Telefon: +36-28-612-472

Web: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678