www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.15.
Jelentkezési határidő: 2015.07.21.
Hirdetés azonosító: 936059
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízó cégünk elektronikai bérgyártással foglalkozik, telekommunikációs átjátszó állomások összeszerelését végzi. Csapatuk jelentős bővülése miatt keresünk hozzájuk munkatársat a következő munkakörbe:

Folyamatmérnök / Process Engineer

Feladatok:
-Gyártási és raktározási folyamatok támogatása és fejlesztése,
-oktatási anyagok készítése, tréningek megtartása,
-új termékbevezetési folyamatok támogatása,
-részvétel az ezekhez kapcsolódó tesztelésekben,
együttműködés a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
-Felsőfokú végzettség,
-elektronikai, gyártási területen szerzett tapasztalat,
-magabiztosm aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
-erős MS Office felhasználói ismeretek,
-proaktívitás, gyakorlatias gondolkodásmód,
-jó átlátó és analitikus képesség

-törvény által meghatározott bejárási támogatás
-a gyártás bővülésében rejlő szakmai fejlődési lehetőség