www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Jász-Nagykun-Szolnok megyei gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Új termék bevezetéséhez kapcsolódó folyamatfejlesztési projektek koordinálása
  • LEAN irányelveinek alkalmazása
  • Felelős a gyártósor megtervezéséért, kialakításáért és hatékony működtetéséért
  • Veszteségforrások beazonosítása, kiküszöbölésükre projektek indítása, koordinálása
  • A technológiai folyamatok optimalizálása, idő és tevékenység elemzések
  • Hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Selejt csökkentési akciók koordinálása, követése
  • Reklamációk kivizsgálásának koordinálása
  • Hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve
  • Javító intézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Proaktív gondolkodás, a LEAN-szemlélet hatékony ismerete és érvényesítése
  • Folyamatfejlesztésben és minőségirányításban szerzett releváns tapasztalat (gyártási környezet)
  • Lean / Kaizen alapelvek, APQP, PPAP ismerete
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű office ismeretek

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.