www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában, fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk.  Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

Az Eastjob partnercégei számára keres munkatársat

folyamatmérnök

pozícióba az ország több területére. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és hasonló területen szerzett tapasztalat.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés gyártósorok optimalizálásában
  • Termelés műszaki támogatása

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) műanyagipari végzettség, fröccsüzemi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Előny: multinacionális-autóipari beszállító- termelő vállalati tapasztalat

Megbízónk versenyképes fizetést, albérleti vagy bejárási támogatást és fejlődési lehetőséget kínál.

A munkavégzés helye: Borsod megye

Az önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő