www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 875 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok. Cégünk három fő termékcsoportban tevékenykedik: szépségápolás, ipari és egészségügyi megoldások.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a terméktervezés, szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • termelési folyamatok műszaki támogatása
  • gyártási munkautasítások készítése, karbantartása
  • részvétel új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban
  • változások kezelése, bevezetése
  • hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Hibaelemző módszerek ismerete (FMEA, Pareto-elemzés, stb.)
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • gyakorlatias szemlélet, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • vezetői tapasztalat
  • autóipariban szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • fejlődési és előrelépési (csoportvezetői) lehetőség

Munkavégzés helye: Ajka - Veszprém megye

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő